meelelahutus.eu
PILDIMÄNGUD


MUUSIKAMÄLUMÄNGUD


MITMEVÕISTLUS


SEIKLUSMÄNGUD
SEIKLUS NELJAL RATTAL: MISSION IMPOSSIBLE
SEIKLUSLIK VANALINNAMÄNG:

Tegemist on seiklusliku nuputamis-ja orienteerumismänguga Tallinna vanalinnas, millel linnulennult pikkust 3 km. Ajaliselt peaks arvestama paari-kolme tunniga, kuid eelkõige sõltub ajakulu ikkagi osalejate kiirusest ja võimekusest. Osalemiseks on vaja korralikult laetud akuga nutitelefoni. Mängida saab enda valitud ajal.
KELLELE:
Mäng sobib liikumist ja värsket õhku hindavatele inimestele, kes tunnevad rõõmu nuputamisest ja enda proovile panekust ning ei jää kerge orienteerumisega väga hätta. Mängu eesmärk pole sportlik pöörasus, vaid pigem rahulikus kõnnakus mõttetööga tegelemine. Sobivaim viis mängimiseks on kahekesi. Võib muidugi ka üksi, kuid seltsis on ikka segasem. Kui on rohkem inimesi, siis moodustada kahesed meeskonnad ning startida vahedega, et vältida kogu kamba kogunemist.
KUST MÄNG ALGAB:
Mängu alguspunkt on Eesti Kunstiakadeemia ehk Põhja pst ja Kotzebue tn. nurk.

PALJU MAKSAB:
Osalemistasu on 10.- eurot inimene
KUIDAS:
Osalemissoovist anda teada e-maili teel: urmas@meelelahutus.eu Peale infovahetust ja ka osalemistasu laekumist saate vastu mängu lingi koos juhistega. Link on aktiivne tellitud päeval. Seega saate ise valida, millal mänguga alustada.

NÕMME-MUSTAMÄE SEIKLUS


SELTSKONNAMÄNGUD

  Kontakt...